Як схуднути без дієт і таблеток? / Дієта для схуднення

 

Багато дівчат можуть запитувати: «Як схуднути без дієт і таблеток?». Звичайно, відразу стає зрозуміло, що не всі способи, про які можна прочитати, будуть ефективними. Сподіваємося, що наші поради вам допоможуть.

Спочатку спробуємо пояснити, на чому має грунтуватися правильне схуднення. Якщо людина скидає зайві кілограми дуже швидко, то це може чинити погане вплив на стан організму. Чому? Справа в тому, що надмірна вага набирається поступово, в результаті чого організм звикає до певного показника. Якщо ж схуднення буде дуже швидким, то можуть розвиватися різні захворювання, адже організм отримає серйозний стрес. До того ж у цьому випадку є ризик того, що після завершення дієти, почнеться набір колишнього ваги. На скільки кілограм найкраще худнути за один місяць? Рекомендуємо за один місяць худнути на один - два кілограми.

Тепер пропонуємо ознайомитися з декількома важливими порадами.

1. Якщо ви хочете схуднути, то потрібно намагатися зменшити кількість мучного, а також солодкого в раціоні. Не слід намагатися повністю відмовитися від солодких страв, адже це буде дуже важко. Але все-таки можна замість цукерки, цукру з'їсти мед, зефір, мармелад або солодкі сухофрукти. Важливо враховувати, що це дозволить не тільки схуднути, але й буде дуже корисно.

2. Солодке найкраще їсти до обіду, і виключити його з раціону ввечері. Якщо пам'ятати про даному правилі, то можна бути впевненими в тому, що за один день вийде спалити калорії, які були отримані.

3. Радимо їсти часто, але при цьому порції їжі повинні бути невеликими. Не потрібно мучитися через голод протягом декількох годин, а потім намагатися наїстися. Спочатку може бути важко дотримуватися цього правила і організм буде дуже швидко відчувати голод. Причиною цього може бути те, що шлунок то звужується, то розтягується. Незважаючи на труднощі, через час шлунок звикне до невеликих порцій, тому його обсяги будуть скорочуватися і вам не доведеться страждати через голод після їжі. Якщо ж ви будете їсти трохи більше, то може з'являтися відчуття тяжкості, переїдання. Радимо після того, як ви відчуєте голод, відразу з'їсти що-небудь!

4. Їжа під час сніданку, обіду може бути більш поживною, калорійною. Їжа під час вечері має бути легкою, але як і раніше корисною.

5. Намагайтеся не їсти на ніч. Останній прийом їжі дозволяється, принаймні, за три години до сну. Пам'ятайте, що вночі під час сну організму потрібно забезпечити відпочинок, і тому не слід змушувати його перетравлювати їжу. Ще один невеликий, але дуже важливий секрет, що можна зробити для того, щоб уникнути спокуси наїдатися на ніч. Після вечері треба почистити зуби! Якщо раптом з'явиться бажання поїсти, то ви можете пригадати, що вже почистили зуби.

6. Намагайтеся, як можна більше їсти свіжих овочів, фруктів. Тим не менш, пам'ятайте, що у фруктах міститься дуже багато калорій.

7. Як схуднути без дієт і таблеток - дуже важливо пити багато води. У день рекомендується випити приблизно два літри води, яка повинна бути звичайною і не кип'яченою. Найкраще приблизно за півгодини до кожного прийому їжі випивати по одній чашці води, завдяки чому ви зможете з'їсти менше.

8. Намагайтеся завжди снідати. При цьому на сніданок потрібно їсти кашу, найкраще вівсяну або гречану. Якщо сніданок буде хорошим, то у вас буде достатньо сил протягом цілого дня, і ви довго не будете голодні.

9. Чай рекомендується пити тільки через півгодини після прийому їжі, адже в цьому випадку ви зможете відчути ситість, і вам не буде потрібно їсти багато солодкого.

10. Пам'ятайте про те, щоб схуднути без дієт і таблеток дуже важливо регулярно займатися спортом.

Turkey with mushrooms Turkey breast with broccoli

 • Правильна економія палива своїми руками. Краща паливна присадка!
 • Як вигравати в "дурня "
 • Видалення волосся назавжди народними засобами
 • Як вибрати тіні для повік?
 • Барбарис: види, посадка, догляд
 • Вирощування мушмули
 • Місячний календар стрижок на серпень 2016
 •  

  СУХЕ ГОЛОДУВАННЯ

  ЖОРСТКА ДІЄТА ДЛЯ ШВИДКОГО СХУДНЕННЯ

  ДІЄТА 6 КАШ

  ВІНЕГРЕТНА ДІЄТА

  ГОРМОНАЛЬНА ДІЄТА

  СОЛОНА ДІЄТА

  ДІЄТА НА 20 ДНІВ

  ЕФФЕКТИВНА ДІЄТА

  ДІЄТА ДАР'Ї ДОНЦОВОЇ

  ДІЄТА ПРИ ЗАГОСТРЕННІ ГАСТРИТУ

  ДІЄТА ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ НИРКИ

  ДІЄТА "ЧАЙ З МОЛОКОМ"

  ДІЄТА ПРИ ПОЛІКІСТОЗІ ЯЄЧНИКІВ

  БІЛКОВО-ОВОЧЕВА ДІЄТА

  ДІЄТА ДЛЯ РОСТУ М'ЯЗІВ

  ДІЄТА НА 1 ДЕНЬ

  ДІЄТА ПРИ ПРОНОСІ У ДІТЕЙ

  ДІЄТА ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ ВІД ЖИВОТА

  СУПЕР-ДІЄТИ ДЛЯ СХУДНЕННЯ

  ДІЄТА БЕЗ ВУГЛЕВОДІВ

  ЛУЖНА ДІЄТА

  ДІЄТА НА 6 ДНІВ

  КЕФІРНО-СИРНА ДІЄТА

  ДІЄТА ПРИ АТРОФІЧНОМУ ГАСТРИТІ

  ДІЄТА ХВОРОГО НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

  ШОКОЛАДНА ДІЄТА

  ДІЄТА АРНОЛЬДА ЄРЄТІ

  ДІЄТА ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ МАТКИ

  ДІЄТА ПРИ СТЕНОКАРДІЇ

  ДІЄТА ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ ЖОВЧНОГО МІХУРА

  ДІЄТА ПРИ МІОМІ

  ДІЄТА ПРИ МАСТИПАТІЇ

  ХАРЧУВАННЯ ПРИ РЕВМАТИЗМІ

  ДІЄТА ДЮКА

  ДІЄТА З КУРКОЮ І КЕФІРОМ

  ДІЄТА ЛАРИСИ ДОЛІНОЇ

  ДІЄТА ПЕРЕД КОЛОНОСКОПІЄЮ

  НИЗЬКОКАЛОРІЙНА ДІЄТА НА ТИЖДЕНЬ

  ДІЄТА ПРИ ЗАХВОРЮВАННІ КИШЕЧНИКА

  ДІЄТА НА ГРЕЧАНІЙ КАШІ

  КОРЕЙСЬКА ДІЄТА

  ДІЄТА ПРИ ПІДВИЩЕННІ БІЛЛІРУБІНУ

  БУЛЬБІТ, СИМПТОМИ, ДІЄТА ПРИ БУЛЬБІТІ