Гороскоп на 2013 рік Лев

Загальний гороскоп на 2013 рік для Лева

 

Рік схожий на мереживо, виткане з протиріч. Можливо, доведеться зробити вибір - жити по-старому або повернути кермо зовсім в іншу сторону.


Бізнес гороскоп на 2013 рік Лев Перша половина року - період яскравий, активний і цілком успішний. Можна розраховувати на зростання доходів, успіхи в справах і підвищення на роботіі. Ваші починання будуть підтримані друзями або кимось з вищестоящих персон. Коло спілкування розшириться - з'являться нові партнери, нові друзі. Непогано можуть розвиватися зарубіжні та іногородні зв'язку - у зв'язку з чим вірогідні часті поїздки.
Друга половина року - період набагато менш успішний. Ситуація кардинально зміниться і зміниться зовсім не в кращу сторону.
Підприємці та начальники стануть предметом пильної уваги різних перевіряючих інстанцій, можливе відновлення старих юридичних проблем або несподівана поява нових.
Активізуються вороги і конкуренти, вони спробують витягти на світ божий те, що було б бажано залишити в таємниці.
Крім цього зірки рекомендують службовцям бути уважнішими до колег, а підприємцям - до підлеглих. Можливо, хтось із них буде вести свою гру і всіляко шкодити справі. У разі інтриг в колективі слід зберегти нейтралітет і не приймати нічиєї сторони-є ризик підставити себе і опинитися крайнім.
Зв'язки з колегами з інших міст або країн несподівано ускладняться - причини тут можуть бути різними, тому є сенс переглянути свої справи і пригадати прислів'я: «Де тонко, там і рветься».


Фінансовий гороскоп на 2013 рік Лев У відношенні фінансів рік нестійкий. Витрат буде багато, а доходи залишаться на колишньому рівні або трохи зменшаться, але видатків буде чимало.
В одному випадку вони пов'язані з роботою, в іншому - з проблемами в колі сім'ї.


Любовний гороскоп на 2013 рік Лев - Перша половина року для життя сімейної та романтичних відносин скоріше нейтральна. Коло знайомих розшириться, можливий роман з цікавою персоною, проте навряд чи він буде тривати довгий час.
Гороскоп на 2013 рік передвіщає, що в другій половині року несподівано почнуться проблеми з родичами і у всіх вони можуть мати свої причини - так, в одному випадку ймовірна серйозна сварка, а в іншому - у рідні почнуться неприємності, і вам доведеться допомагати їм і словом і ділом.
Друга полвіни року принесе багато ускладнень у спілкуванні з людьми. Можливо ті, на кого ви розраховували, покажуть себе не з найкращої сторони, і коло ваших знайомих значно порідшає. Це може бути не найприємніше, що буває в житті, але зате поруч виявляться вірні люди, віддані друзі.


Гороскоп здоров'я на 2013 рік Лев - У першій половині року ви будете здорові, активні й енергійні. Друга половина року достатньо проблематична. У цей період бережіть свій організм, оскільки можуть загостритися старі болячки або несподівано з'являться нові.
Будьте також уважніше в поїздках і за кермом.


Гороскоп для Лева на 2013 рік по місяцях


У січні зірки радять левам не квапити події і діяти не поспішаючи, як говоритися «тихіше їдеш, далі будеш!». У закоханих відносини гармонійні, чого не скажеш, про стосунки з батьками, але в цілому все не погано.

Ваше прагнення до змін похвально, адже лютий саме той місяць, коли не варто упускати не хвилини. Постарайтеся викластися повністю, і тоді у вас все буде відмінно, і на роботі, і в особистому житті.

В березні саме час для операцій з нерухомістю, будь то ремонт, покупка або продаж житла. Фінансова ситуація не стабільна, проте без грошей сидіти не доведеться, можна розраховувати на допомогу батьків і близьких людей.

У квітні левів чекають зміни, як на роботі, так і в особистому житті, але в цілому місяць достатньо сприятливий. Фінансова ситуація значно покращитися, що буде помітно вже в другій половині місяця.

Травень. Саме час добре попрацювати, накопичилося чимало важливих справ, але ви з легкість виконайте все в строк. Фінансова ситуація стабільна, ближче до середини місяця чекайте надходжень солідних сум. У стосунках з близькими людьми виникнуть конфлікти, постарайтеся приділяти час не тільки роботі, але й сім'ї.

У червні удача буде на вашому боці, щоб ви не робили, у вас все вийде. Постарайтеся більше часу приділяти сім'ї, особливо батькам і прислухайтеся до їх думку, можливо, вам знадобитися цінну пораду і підтримка близьких людей.

У липні зірки раджу левам відсторонитися від справ і присвятити час собі. Приділяєте більше часу близьким людям, проведіть час у компанії старих друзів, безумовно, таке спілкування піде вам тільки на користь.

У серпні зірки радять левам бути більш відповідальними, щоб не довелося відповідати за минулі помилки. Можливо, знайдуться недоброзичливці, які спробують витягнути назовні те, що було б бажано залишити в таємниці.

Вересень для левів місяць роботи над помилками, зберіть волю в кулак, і сміливо рухайтеся вперед, тепер все залежить тільки від вас. У сімейних стосунках не все спокійно, постарайтеся бути терпимішим і делікатно з близькими людьми.

У жовтні зірки радять левам бути уважними до оточуючих, тому що існує ймовірність того, що проти вас плетуть інтриги недоброзичливці. Фінансова ситуація не дуже стабільна, але у важкий момент можна розраховувати на допомогу близьких людей.

З листопада самий час розібратися в собі, в своїх думках і почуттях, а так само привести в порядок сімейні справи. Фінансова ситуація досить стабільна, немає причин переживати про брак грошей.

У грудні постарайтеся не упустити шанси, надані долею. Сміливо беріться за нові проекти і не бійтеся змін, так як вони будуть тільки на краще

 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ОВНА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ТІЛЬЦЯ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ БЛИЗНЮКІВ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ РАКА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ДІВИ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ТЕРЕЗІВ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ СКОРПІОНА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ СТРІЛЬЦЯ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ КОЗЕРІГА
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ ВОДОЛІЯ
 • ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДЛЯ РИБИ
 •  

  Східний гороскоп на 2013 рік

 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ЗМІЯ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК КІНЬ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК КОЗА
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК МАВПА
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ПІВЕНЬ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК СОБАКА
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК СВИНЯ
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ЩУР
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК БИК
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ТИГР
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК КРОЛИК
 • СХІДНИЙ ГОРОСКОП НА 2013 РІК ДРАКОН
 •