Календар робіт квітникаря на вересень

 

Вже не літо, а й зовсім не холодно. Ще радують своїми пишними і яскравими квітками, налаштовують на бадьорий лад, жоржини, айстри, чорнобривціі, календула ... Якщо в кінці місяця раптом навідаються в гості серйозні заморозки, просто вкривайте на ніч нетканим матеріалом кущі жоржин. Тоді вони ще досить довго будуть дарувати вам своє чудо - квітки, які не залишають нікого байдужим. Милуючись ними, ви можете збирати врожай овочів і фруктів. Так ви отримаєте і моральне (від споглядання осінніх квітів), і матеріальне задоволення (від того, що в ваших руках - плоди власної праціі). Можна підбити підсумки минулого сезону і не поспішаючи завершувати справи, а потім і готувати сад до зими. По сутіі, вже до сезону наступного ...

 

Важливо у вересні

Декоративний сад

 

Тонкощі осінньої посадки лілій

 

В середині вересня можна саджати або пересаджувати лілії. Перед тим як помістити цибулину в посадкову яму, подрежьте коріння, щоб вони не були довші 15 см, а також уважно огляньте. Якщо є плями, зніміть в цьому місці цибулини лусочки, обробіть її фунгіцидом. На дно посадкової ямки або траншейки насипте пісок і розправте коріння, щоб вони добре лежали на ньому. Врахуйте: лілії можуть рости без пересадки (і викопування) від 4 до 7 років. Якщо ваші лілії старше, їх необхідно пересадити.

 

Не забудьте про нарциси та тюльпани

 

На початку вересня необхідно посадити нарциси, краще всього почати з групи Поетичних. Садіть кожну цибулину окремо на глибину від 7 (дрібніі цибулини) до 15 см (великіі цибулини).

Тюльпани найкраще садити в кінці вересня. Їх цибулини після цвітіння ви викопали і зберігали все літо в сухому приміщенніі. Саджайте їх, коли температура землі буде нижче 8-10С. Глибина посадки - від 5 (для дрібних цибулин іі діток) до 8 см (для великих цибулин).

 

Конвалії садіть купчасто

 

Викопайте відносно велику посадочну лунку і розпушіть грунт на дніі. Найкращі конвалії (а також вітрогонка) ростуть в суглинному-піщаному грунтах. Тому, якщо у вас грунт важкий глинистий, зробіть дренаж: на дно лунки покладіть шар крупного піску. З ними ж змішайте і землю, яку ви викопали, роблячи лунку. У занадто легкий піщаний грунт додайте компост або листяний перегній. Розподіліть цибулини по дну лунки донцем вниз і втисніть їх в грунт. Дотримуйтесь глибину посадки: шар земліі повинен бути вдвічіі товщійі його середня висота.

Turkey with mushrooms Turkey breast with broccoli

 • Правильна економія палива своїми руками. Краща паливна присадка!
 • Як вигравати в "дурня "
 • Видалення волосся назавжди народними засобами
 • Як вибрати тіні для повік?
 • Барбарис: види, посадка, догляд
 • Вирощування мушмули
 • Місячний календар стрижок на серпень 2016
 •  

  Календар робіт квітникаря на червень

  Календар робіт квітникаря на серпень

  Календар робіт квітникаря на липень

  Календар робіт квітникаря на жовтень

  Календар робіт квітникаря на січень

  Календар робіт квітникаря на лютий

  Календар робіт квітникаря на березень

  Календар робіт квітникаря на квітень

  Календар робіт квітникаря на травень